İzmir Banyo Mutfak Tadilat Dekorasyon

izmir banyo mutfak tadilat dekorasyon İzmir banyo mutfak tadilat dekorasyon,İzmir Tesisat Firmamız 1989 yılından bu yana aynı adresinde banyo ve mutfak tadilatı,fayans seramik, sıhhi tesisat ve tamiratları, kırmadan evinizdeki su kaçağı tespitini yapan bir firmadır.

Ev Almak Olayy..Tadilat Yapmak Artık Kolayy

Evinizde banyo tuvalet veya mutfaklarıızda tadilat yapmak istiyorsanız Firmamızla irtibata geçebilirsiniz,Hızlı bir şekilde yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizleri üzmeden elektronik ortamda çizimleri yaptıktan sonra, Eski fayans ve seramiklerinizi kırıp molozları attıktan sonra tüm sıhhi tesisat temizsu ve pissu borularının tamamını değiştirp ve duvarlarınızın sıvaları yapıldıktan sonra isteğe uygun fayans ve seramikleri döşenip monaj kısmında ise çeşmeler lavabolar,klozetler,duşteknesi ve duşakabinlerin montajlarının yaplaması

Kısacası

  • Projelendirme
  • Kırım Döküm
  • Elektrik ve Su Tesisat Yenilenmesi
  • Sıva Tamirleri
  • Fayans ve Seramik Döşenmesi
  • Vitrifiye ve Aksesuar Montajı
  • izmir banyo mutfak tadilatı,izmir mutfak dekorasyon,izmir banyo tadilatı,fayans seramik döşeme,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,
[Slideshow "izmir-banyo-mutfak-tadilati" not found]

Banyo tadilatında mahalin büyüklüğüne ve şekline göre küvet, duş teknesi, duşa kabin, lavabo ve WC yerleşimi en kolay kullanım ve en estetik görünüme göre yerleştirilir. Banyonuzun projelendirmesi 2 boyutlu olarak yapılır. Kullanılacak malzemeye göre banyo tadilatı maliyeti çıkarılır ve fiyatlandırma yapılır. Dilerseniz banyo tasarımlarınızda sadece işçilik maliyeti de hesaplanır ve malzeme tamamen size bırakılır ya da dilerseniz biz banyoda kullanılacak seramik ve fayans çeşitleri de kullanıcının tercihleri ve zevkine göre belirleyebiliriz.


 Küçük alanları en kullanışlı şekilde tasarlayarak banyo dekorasyonu ve tadilatını şık, sade dilerseniz parlak dilerseniz loş ve zarif tasarımlarımızla banyolarınızı en keyifli hale getirmek için hizmet veriyoruz. Size özel tasarımlarımızla banyoda ihtiyacınız olacak her türlü detay düşünülerek komple banyo tadilat hizmetimizden yararlanmak için bizi aramaktan çekinmeyin. 

Agrega Yapı, sizlerin isteklerini ve kullanım avantajlarını birleştirerek tasarımlarını gerçekleştirmektedir.Kaliteli ve göz alıcı banyo dolapları modelleri, banyo aydınlatma çözümleri, banyo seramik ve fayans hizmetleri, duşakabin ve duş teknesi, banyo tesisatı ve havlupan gibi çeşitli hizmetlerimizden biri ya da bir kaçından yararlanmak için bizi arayın.

Banyo Tadilatı ve İç Mimarlığı

Banyo tadilatı için gereken tüm ekipman ve usta kadromuzla sizlere daha profesyonel ve estetik mekanlar sunmak için çalışıyoruz. Tadilat ekibimizde bulunan usta kadromuzdan bazıları şunlardır

Kırım-yıkım ve taşıma ekibi
Sıhhi tesisat işleri
Elektrik tesisatı 
Sıva ustası
Fayans ustası
Alçı-boya ustaları
Marangoz
Duşakabin seçenekleri
Şap ustası
Parkeci
Gereken tüm malzeme çeşitleri
Seramik Ustası

Banyo Tadilat Fiyatları

Tadilat için gereken fiyatlandırmada işin durumu ve kullanılacak malzeme esas alınacağından yerinde keşif yapılması gerekmektedir. Yerinde keşif hizmetimiz ücretsizdir.

Banyo tadilatı işlerinde bizden fiyat almak ücretsizdir. Kesinlikle bizimle görüşün ve size ücretsiz olarak fikirler verelim. İşinizi alırız veya alamayız ama en azından belki bir fikrimizle size yeni bir bakış açısı kazandırabiliriz.

Banyonuzun tadilatının ne kadar tutacağını ve maliyetini öğrenmek için bizi aramanız yeterli. banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,banyo mutfak tadilat dekorasyon,

[Slideshow "izmir-banyo-mutfak-tadilati" not found]

gallerygaleri