Su Kaçağı Tespiti Konak

Konak Su Kaçağı Tespiti – 0532 364 7 354

Konak Su Kaçağı Tespiti

Telefon: 0532 364 7 354

(Aramak İçin Numaraya Tıklayın)

Konak’da servis aracımız ile en kısa sürede adresinizdeyiz. Su tesisatı, elektrik tesisatı ve çilingir hizmetleri için

Destek Telefon: 0532 364 7 354

 • Su Kaçağı Tespiti Konak
 • Konak Klozet, Musluk, Batarya Tamiri Servisi
 • Konak Klozet Sifonu Tamir Servisi
 • Konak Klozet Rezervuar Tamir Servisi
 • KonakKlozet Musluğu Tamir Servisi
 • Konak Çamaşır, Bulaşık, Şofben Montaj Servisi
 • Konak Mutfak, Banyo, Lavabo Gider Tıkanıklığı Açma
 • Konak Sıhhi Tesisat İşleri
 • Konak Kalorifer Tesisatı Tamir ve Montaj Servisi
 • Konak Klozet Sifonu Tamir Servisi
 • Konak Klozet Musluğu Tamir Servisi
 • Konak Gömme Rezervuar Tamir Servisi
 • Konak Duşakabin Montaj ve Tamir Servisi
 • Konak Su Kaçağı Tespit ve Tamir Servisi
 • Konak Duş Başlığı Montaj Servisi

Konak KLOZET ve REZERVUAR TAMİRİ SERVİSİ

Konak SU KAÇAĞI – LAVABO VE MUSLUK TAMİRİ

Konak TIKANIKLIK AÇMA – GİDER TAMİRİ

Konak Tesisatçı: 0532 364 7 354
 HİZMET VERİYORUZ

Konak Su Tesisatçısı olarak bulunduğunuz yaşam alanı veya iş yerlerinde karşılaştığınız sıhhi tesisat sorunlarına karşı en kalıcı ve kesin çözümü sunuyor, yaşadığınız problemden biran önce kurtulmanız için işimizi sağlam yapıyoruz.

Konak Su Tesisatçısı – 0532 364 7 354

İzmir ve Tüm Merkez ilçelerinde su kaçağı tespiti balçova konak bornova buca karşıyaka gaziemir her hangi bir fiyat farkı olmaksıznın elektronik cihazlar ile evinizin herhangi bir yerini kırmadan ve hiç bir yere zarar vermeden su kaçağını noktasal olarak tespitini yapan firmamız İzmirde Elektronik Cihazlar ile ilk su kaçağı tespit eden firmadır.

Su kaçağı sorunlarını genellikle, tesisatınızda ki patlak, çatlayan borulardan kaynaklanır, ev ve işyerinizdeki su tesisatınızın yapımı yada tamiratı esnasında ki usta hatalarından da kaynaklanan su sızıntıları erken tespit edilip çözülmezse, su baskını, parke ve duvarlarda hasara sebep olur.

Su kaçaklarının tespiti için eko tesisat firmamızdan destek alabilir, kırmadan dökmeden su kaçaklarının yerini noktasal olarak tespit edilmesini talep edebilirsiniz.

Ne Tür Su Kaçaklarını Buluyoruz ?

Su sızıntısına sebep olan temiz su tesisat borularında, lavabo ve tuvalet gibi pis su atık gider tesisatlarındaki tüm su kaçaklarını tespit edebiliyoruz. Temiz su tesisatınızdaki sorunları, akustik dinleme cihazlarımız ile buluyoruz, pis su gider borularındaki sorunlarınıza ise kameralı cihazlarımız ile kısa sürede bularak onarımı için çözümler üretiyoruz Su kaçağı tespiti buca kaçak tespit etme konusun da uzman olan firma çalışanları termal kameralar yardımı ile su kaçağının kaynağını ve suyun temiz mi yoksa kirli mi olduğunu anlamakta ve ev sahiplerine bu konu da hem bilgi vermekte hem de uyarmaktadır. Çeşitli cihazlar sayesinde kaçak bulunmaktadır.

Banyonuzu yeni tadilat yaptırdınız bir alt kata su kaçağı oluştu,fayansların kırılmasından korkuyorsanız firmamızı arayın kırıp dökmeden su kaçağını tespit edelim

Evinizdeki her türlü pissu borusu tıkanıklıklarında evinizi kırıp dökmeden kameralı ve robotlu cihazlar lavabo tuvalet tıkanıklığınızı açıyoruz

Kalorifer Kombi ve Peteklerinizi makina ve kimyasallar ile temizliyor %30 lara varan yakıtta tasarruf sağlıyoruz

ELEKTRONİK CİHAZLAR İLE SU KAÇAĞI TESPİTİ – 0532 364 7 354

Hem evin bakımı hem de faturaların fazla gelmemesi için önceden düşünülmesi gereken konular olmaktadır. Kaçak elektrik kullanımı kişinin kendisine zarar verirken su kaçağı daha ciddi bir konu olup hem kişinin kendisine hem de komşularına maddi olarak zarar vermektedir. Bunun için su kaçağı olabilecek yerlerde özellikle banyo, tuvalet ve nadiren mutfaklar da su kaçak tespiti yapılması gerekmektedir.

Bilinçli bireyler son teknolojiyi yakından takip ettiklerinden satın aldıkları evlerini kırdırmadan buca da su kaçak tespiti yapılacağından haberdar olmaktadırlar. Firmamız bu konu da bireylere güven vermekte ve hizmetlerini her geçen gün artırmaya devam etmektedir. Oturduğunuz apartman yapıldığı sırada kullanılan tüm malzemeler zamanla aşınabilir ve ya zarar görebilir. Bu da oturan apartman sakinlerine zarar vermektedir. Belirli aralıklar ile evde ki problemleri tespit etmek gerekmektedir.

KAMERALI ROBOTLU TIKANIKLIK AÇMA – 0532 364 7 354

Tuvalet Tıkandı Ne Yapmalıyım ?

Tuvalet giderleri, içine atılmaması gereken maddelerin atılması sonucu tıkanır, bazende alt kattaki komşunuzun gider boruları tıkandıysa da sizi etkiler, tuvalet açma için pimaş açıcı kimyasallar kullanmak yada internette yüzlerce yayınlanan tuvalet nasıl açılır videoları ile zaman kaybetmeyin.Çünkü bu tür videolarda kullanılan kimyasal maddeler, tuvaletteki pimaş borularına zarar verir, hatta alt kattaki komşunuzun tuvaletine su sızdırabilir, çükü pimaş boruları çatlar yada erirse zamanla damlama yapar bu damlacıklar alt kattaki komşunuzun tavanında kararma daha sonra rutubet ve kısa süre içerisinde su sızıntısına sebep olur.

Tuvaletlerde taşma sorunu genellikle bina önündeki logarın tıkanmasından yada diğer dairelerde ki tıkanan boru hatlarından meydana gelebilir, böyle bir durumda öncelikle bina yöneticinize durumu bildirin logardan kaynaklanan bir durumsa, logar tıkanıklığı açma cihazı ile müdahale edilmesi gerekir

KALORİFER KOMBİ PETEK TEMİZLEME 0532 364 7 354

Kombi petek temizleme konusuyla alakalı sizin için hazırladığımız öze içerik. Dünyanın büyük bir kısmı artık en temiz ısınma sistemi olan doğalgaz sistemleri ısınmakta. Ülkemizde de halen kömür ile ısınmak da alternatif olarak tercih edilirken hem daha sorunsuz ve tehlikesiz bir sistem olması hem de çevreyi çok daha az kirletmesi sebebiyle doğal gaz ile ısınmak çok daha cazip bir seçenek olmakta.

Evin her yerini eşit bir şekilde ısıtan bu sistem, merkezi sistem aracılığıyla ya da kombiler aracılığıyla kullanılmakta. Ancak kombilerin bu konuda biraz daha dezavantajlı olduğunu söyleyebiliriz. Her ne kadar istediğiniz kadar yakarak faturalarınızı bir miktar kontrol edebiliyor olsanız da merkezi sistem binalarda oturan kişiler daha az doğal faturası ödemekte. Özellikle evinizde izolasyon bulunmuyorsa ve kombileriniz tesisat bakımından yıpranmış ise çok daha faza fatura ödemeniz ve bunun karşılığında çok az bir miktar ısınmanız söz konusu olabilir. Kombi tesisat problemlerinden en önemlisi, kombi peteklerinin tıkanmış olmasıdır.su kaçağı tespiti balçova konak bornova buca karşıyaka gaziemir