Kaçak Su Sızıntısı Nasıl Bulunur

İzmir Tesisat-2PROFESYONEL SU KAÇAĞI  BULMA SERVİSİ
Neden İZMİR SU  TESİSAT’ı     tercih etmeliyim ?
* Kırmadan Su Kaçağı Tespiti, Petek Temizliği ve Tıkanıklık Açma alanında bu sistemi ülkemizde ilk uygulayan firma olarak kendimize  o kadar çok güveniyoruz ki

SU KAÇAĞINIZI  BULAMAZSAK ÜCRET ALMIYORUZ…

*Ayrıca firmamızdan aldığınız her türlü tespit ve tamirat hizmeti için 2 yıl GARANTİ veriyoruz…
*İki yıl boyunca tesisatınızın tamir edilen yerinde sorun çıkması halinde siz değerli müşterilerimizden hiçbir ücret talep etmeden tekrar garanti kapsamında tamir ediyoruz… Verdiğimiz garanti sadece sözle    değil, imzalı kaşeli belgelidir.
*Referanslarımız; uydurma referanslar değil, tamamen gerçek referanslarımızdır.
*İstanbul’un her semtinde gezici servis araçlarımız olduğundan, vermiş olduğumuz gün ve saatte adreste oluruz. Tüm servis personelimiz su kaçağı tespiti    alanında su kaçağı tespitinin nasıl yapılacağının eğitimini almış kişilerdir.
Su kaçağı tespiti hizmeti alırken şunlara dikkat ediniz:
* Tespit yapacak olan firmanın cihazları var mı ?
* Su kaçağı tespiti ve onarımı için garanti belgesi veriyorlar mı?
* Arızayı tespit ederken birden fazla noktayı kıracaklar mı?
* Çalışanları sigortalı mı?
NOT: Su kaçağı tespiti için size en ucuz FİYAT vereni değil, referansları en kuvvetli ve makul olanını seçiniz; zira ucuz demenin “iyi” demek olmadığını biliriz.
Çok düşük fiyat veren bir firma, evinize geldikten sonra yapacağı yanlış işlemlerle size makul fiyat sunan bir firmanın 3-4 katı masraf çıkartabilir. Bunları da düşünerek İZMİR SU TESİSAT, Firmasını tercih ediniz.

Unutmayın; zmir Su Tesisat olararak firmamız su kaçakları konusunda teknik donanıma sahip olup su kaçaklarını su sızıntılarını kırmadan dökmeden evinizin hiç bir yerine zarar vermeden Noktasal olarak tespit ediyor ve garantili olarak tamir ediyoruz