Tesisatçı İzmir

electronic-kacak-tespitiKonutunuzda  su tesisatı,su kaçağı,su sızıntısı,tıkanıklar, bütün su kaçağı tespit ve diğer kaçak bulma hizmetlerini profesyonel anlamda dürüst çalışma prensibiyle yerine getiren tesisat kuruluşlarından biriyiz.

  • İstanbul ve İzmirde  Su sızıntısı ve su kaçağı için Elektronik ,bilgisayar destekli cihazlar ve kameralı ekipmanlarımız ile diğer tesisatçılardan farklı olarak tesisatınızda yanlış su arıza tespiti yapılmasını engelliyoruz.Tesisatınızdaki su sızdıran,su kaçağı olan  bölgenin noktasal tespitini ve onarımını kendimiz yapıyoruz.Yerin 2 metre altındaki tesisatınızdaki su kaçağını,su sızıntısını noktasal bulan İzmir ve İstanbul ve diğer şehirlerde ki tesisat ekiplerimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyarız.
  • İzmir Su kaçakları,İstanbul su sızıntıları,su akıntıları vb tesisat sorunları binanızın temelinde birikip bina taşıyıcı kolonlarına zarar verebilir.Yüksek gelen su faturalarınızı firmasından kontrol ettirdikten sonra bizimle irtibata geçerek İzmir ve İstanbul tesisat konusunda en tecrübeli tesisatçısına kaçak kontrolü, tesisat arıza tespiti,tesisat tıkanık keşifi vs yaptırabilirsiniz.
  • Tesisat da su sızıntıları, su kaçakları genelde tesisatın sıcak su borularında meydana gelir. Tesisatın izolasyonu olmayan soğuk su borularının,sıcak su hatlarına döşendiğinde ve boru ısıdan dolayı yoğunlaşarak çalışmaya başladığında boru ek ve kaynak yerlerinden çürümeye ve yarılmaya başlar, tesisat da donma olayları  ise tesisat boruları çözülmeye başladığında genleşerek tesisat borularında patlama,su sızıntısı,su akıntısı,su kaçağı meydana gelir.
  • Pis su tesisatında pimaşlarının eğimi dikkatli bir şekilde verilmeli ve her borunun geçişi contalı yapılmalıdır.Tesisatçılar olarak conta sıyırması problemi ile sık karşılaştığımız için döşeme bittikten sonra iyi kontrol edilmelidir. Aksi halde tadilattan sonra çıkan su sızıntısı için tekrar kırım gerekebilir.
  • Su kaçak cihazı ile yapılan su kaçak tespiti ve su sızıntısı arama çalışmalarında cihaz kaçak bölgeyi bulduğunda uyarı sinyali verir. Su kaçakları İzmir ve İstanbul tesisat tarafından son teknoloji tesisat cihazları ile,temiz su tesisatında olduğu gibi atık su,şebeke suyu,kalorifer su eksiltmeleri kombi su kaçakları,yerden ısıtma sistemindeki su kaçakları, beslenme hatları su kaçağı,site içi ana şebeke hatları, yangın tesisatı, kaçakları, betonarme su deposu kaçakları,bahçe su tesisatı kaçakları gibi bir çok sızıntı ve kaçak tamirini noktasal veya bölgesel çalışmasıyla sonlandırıyoruz.
  • Konut tesisatınızı yeni yaptırmış olmanız su sızıntısı veya kaçağı olmayacak anlamına gelmez yeni tesisatlarda bile düzgün yapıştırma yapılmayan plastik boru tesisatlarındaki ek yerlerinde basınçtan dolayı atmalar olabilir.İzmir ve İstanbul tesisat su kaçak cihazıyla kaçakları nokta tespit sistemi  veya bölge tespit çalışması yaptıktan sonra aynı ekip tarafından tamiratı yapılmaktadır.Bu sayede bir hataya sebep vermeden ve müşterilerimizi gereksiz masraf  çıkartmadan minimum kırım ve zayiatla sorunları çözüyoruz.
  • İzmirde Su kaçağı tespitini profosyonel olarak uzun süredir yapıyoruz.Su kaçağı tespiti tecrübelerimizin yanında teknolojik su kaçağı dedektörü ve su kaçağı tespit cihazları kullanarak kırmadan tespit ediyoruz.Su akıntısı olan yerlerinizi inceleme ve takip yöntemi ile de çözüyoruz. Duvardan su sızıyor ise ana vananızı kapatıp su kaçağının temiz su mu? Yoksa atık sudan mı? Kaynaklandığını öğrenme şansınız var.Biryerleri kırmadan Noktasal su kaçağı tespiti için su kaçağı dedektörü veya su kaçağı tespit cihazı kullanmak gerekmektedir.
  • Su kaçağı tespitini ankarada profosyonel olarak uzun süredir yapıyoruz.su kaçağı tespiti tecrübelerimizin yanında teknolojik su kaçağı dedektörü ve su kaçağı tespit cihazları kullanarak kırmadan tespit ediyoruz.su akıntısı olan yerlerinizi inceleme ve takip yöntemi ile de çözüyoruz. Duvardan su sızıyor ise ana vananızı kapatıp su kaçağının temiz su mu? Yoksa atık sudan mı? Kaynaklandığını öğrenme şansınız var.Noktasal su kaçağı tespiti için su kaçağı dedektörü veya su kaçağı tespit cihazı kullanmak gerekmektedir.
  • İstanbul Su kaçakları tamiratlarını İzmir ve İstanbulun her bölgesinde gerçekleştiriyoruz.Su kaçağı tespit ücreti yapılan işe göre değişiklik göstermektedir.İzmir ve İstanbul daki diğer su kaçağı tespit ve onarımını yapan tesisatçılardan uygun fiyat vermekteyiz.su kaçağı işinde uygun fiyat kaliteli işçilik İzmir ve İstanbul tesisat hemen arayın!