Su Sızıntıları Nasıl Bulunur

Binalarda yaşanan teknik sorunlar için teknolojik çözüm şirketiyiz.Konut ve işyerlerinde, su kaçakları ve rutubet sebebiyle ortaya çıkan problemler, bu alanlarda yaşayıp, çalışanlara maddi ve manevi sorunlar yaşatır. Şirketimiz bu konudaki sıkıntıları giderecek metodları, modern teknoloji ürünü cihazlar ve sahasında üstün tecrübeye sahip uzman kadrosuyla bir araya getirerek başarıyla faaliyet göstermektedir. Gayrimenkul sahiplerine kurumsal güven veren şirketimiz, yaptığı işlerde bugün ve gelecekte, müşterilerinin her zaman ulaşabilecekleri muhatabı olacaktır.

Artık günümüz teknolojisi ile son derece rahat bir şekilde su kaçağı tespiti yapmak çok kolay hemde en ufak bir yere zarar vermeden kırmadan dökmeden kaçak tespiti yapıyoruz. Kırmadan su kaçağı tespit hizmetimizi %100 garantili olarak vermekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti Uzman ekipler ve Mühendisler tarafından Su Kaçağı tespiti yapılarak Su Kaçağı olan veya şüphelenilen yerler su sızıntı tespiti cihazı ile suyun sızdığı yeri milimetrik belirleyerek gerekli işlem ve Onarımı gerçekleşir. Garantili bir şekilde çalışma başlatılarak Onarımı yapılıp sizleri su kaçağı sıkıntısından kurtararak sizlere rahat bir nefes almayı sağlıyoruz. Su kaçağı tespit cihazı sayesinde rahatça sorunlu bölgeyi buluyotuz ve su kaçakları artık kabusumuz olmaktan da çıkıyor.

Firma olarak Servis Ailesi,gelişmiş servis bilinci ve anlayışıyla en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir.Servis yapımızın etkinliğini,başarısını ve hizmet ağını arttırmak amacıyla teknik ekiplerimizin tümü, büyük önem verdiğimiz ve genel ilkemiz olan “doğru teknik hizmet ve düzgün diyalog” konularında kendilerini yetiştirmiş kişilerden oluşmaktadır.